Sortext Produkt Arkusz

Sortext to platforma do konwersji e-commerce oparta na sztucznej inteligencji. Sortext umożliwia sprzedawcom internetowym podwojenie konwersji wśród odwiedzających po raz pierwszy, a tym samym zwiększenie przychodów ich sklepu internetowego o ponad 20% bez dodatkowych inwestycji.

Zmień język

WYZWANIE

Ogólnie rzecz biorąc, powracający odwiedzający stanowią 30% ruchu w sklepie internetowym i generują 80% przychodów z e-commerce. Jednak chociaż odwiedzający po raz pierwszy agregują 70% ruchu odwiedzających, zapewniają tylko 20% przychodów.

Główną przyczyną tej sprzeczności jest brak danych o odwiedzających po raz pierwszy, a co za tym idzie brak inteligentnych narzędzi do przekształcenia ich w klientów. W związku z tym największym wyzwaniem sprzedawców internetowych jest przekształcenie odwiedzających po raz pierwszy w klientów.

ROZWIĄZANIE

Wyobraź sobie inteligentne narzędzie, które identyfikuje siłę nabywczą odwiedzających po raz pierwszy w momencie, gdy trafiają do Twojej witryny, a jeśli zamierzają opuścić witrynę bez zakupu, może zapewnić odpowiednią ofertę odpowiedniemu odwiedzającemu we właściwym czasie.

Oparty na zaawansowanej technologii sztucznej inteligencji, Sortext zapewnia ograniczone czasowo inteligentne oferty każdemu odwiedzającemu, który porzucił pierwszy raz, w czasie rzeczywistym, zgodnie z jego siłą nabywczą. W ten sposób, dostarczając spersonalizowane, ograniczone czasowo oferty, które są ważne tylko o jedno kliknięcie powyżej ich siły nabywczej, Sortext przekształca odwiedzających po raz pierwszy 2X bardziej w klientów i zwiększa Twoje przychody o ponad 20%.

Oto jak Sortext dodaje do Twoich KPI i przychodów:

• Identyfikuje siłę nabywczą osób, które odwiedzają witrynę po raz pierwszy w momencie,
gdy trafiają do Twojej witryny.
• Śledzi je na stronach Twoich produktów, aż do wyzerowania prawdopodobieństwa konwersji.
• Czeka bez interwencji, aż opuszczą witrynę bez zakupu.
• Natychmiast zapewnia ograniczone czasowo inteligentne oferty w oparciu o ich siłę nabywczą.
• Zachęca ich do szybkiego zakończenia zakupów.
• Podwaja konwersję wśród odwiedzających po raz pierwszy i zwiększa przychody o ponad 20%.

INTEGRACJA

Sortext jest bardzo łatwy do zintegrowania i nie wymaga żadnych działań IT z Twojej strony. Sortext integruje się z dowolnym sklepem internetowym w ciągu zaledwie jednego dnia, dodając prosty kod JavaScript na stronie za pomocą Menedżera targów Google. Sortext natychmiast uruchamia się z ograniczonymi czasowo inteligentnymi ofertami i udowadnia swoją wartość w ciągu zaledwie kilku dni. Możesz łatwo monitorować wkład Sortext w Twoje KPI i przychody w czasie rzeczywistym dzięki prostej integracji z kontem Google Analytics.

CENNIK

Sortext ma elastyczny model cenowy oparty na wydajności. Sortext zapewnia 14-dniowy bezpłatny okres próbny bez żadnych opłat ani zobowiązań. Jeśli chcesz kontynuować po okresie próbnym, możesz swobodnie korzystać z Sortext w dowolnym momencie bez stałych opłat i zobowiązań, ale z prowizją od sukcesu na podstawie przychodów generowanych przez Sortext. Aby wkrótce zacząć generować znakomite przychody z e-commerce, zarezerwuj bezpłatne demo już dziś.