Sortext Ürün Sayfası

Sortext yapay zeka tabanlı bir e-ticaret dönüşüm platformudur. Sortext, online perakendecilerin sitelerine ilk kez gelen ziyaretçilerin dönüşümünü ikiye katlamalarını ve böylece ekstra bir yatırım yapmadan web mağazalarının gelirlerini %20’den fazla artırmalarını sağlar.

Dil değiştir

ZORLUK

Genellikle, geri dönen ziyaretçiler bir web mağazasının ziyaretçi trafiğinin %30’unu oluştururken, e-ticaret gelirlerinin %80’ini sağlarlar. Bununla birlikte, siteye ilk kez gelen ziyaretçiler toplam trafiğin %70’ini oluştursalar da, e-ticaret gelirlerinin yalnızca %20’sini sağlarlar.

Bu çelişkinin temel nedeni, siteye ilk kez gelen ziyaretçiler hakkında hiçbir veri bulunmaması, dolayısıyla onları müşterilere dönüştürecek akıllı araçların da olmamasıdır. Bu nedenle, e-ticaret işletmelerinin en büyük zorluğu, sitelerine ilk kez gelen ziyaretçileri müşterilere dönüştürmektir.

ÇÖZÜM

Web mağazanıza ilk kez gelen ziyaretçilerin harcama güçlerini sitenize girdikleri anda tespit eden, ve şayet sitenizden bir satın alma yapmadan ayrılmaya yönelirlerse, doğru ziyaretçiye doğru fırsatı doğru zamanda sunabilen akıllı bir araç hayal edin.

Gelişmiş yapay zeka teknolojisiyle Sortext, web mağazanıza ilk kez gelen ve bir satın alma yapmadan ayrılmaya yönelen her ziyaretçiye, harcama gücüne göre kişiselleştirilmiş sınırlı süreli akıllı fırsatlar sunar. Böylece Sortext, harcama güçlerinin bir tık ötesinde geçerli sınırlı süreli kişiselleştirilmiş fırsatlar sunarak, sitenize ilk kez gelen ziyaretçileri 2 kat daha yüksek oranda müşterilere dönüştürür ve e-ticaret gelirlerinizi %20’den fazla artırır.

Sortext ana performans göstergelerinize ve gelirlerinize nasıl katkı sağlar:

• Web mağazanıza ilk kez gelen her ziyaretçinin harcama gücünü sitenize girdiği anda tespit eder.
• Ziyaretçiyi dönüşüm olasılığı sıfırlanana kadar ürün sayfalarınızda takip eder.
• Ziyaretçinin bir satın alma yapmadan sitenizden ayrılmaya yönelmesini bekler.
• Ziyaretçiye son anda harcama gücüne kişiselleştirilmiş sınırlı süreli akıllı fırsatlar sunar.
• Siteden ayrılmaya yönelmiş olan ziyaretçinin alışverişini kısa sürede tamamlamasını teşvik eder.
• İlk kez gelen ziyaretçilerinizin dönüşümünü ikiye katlar ve gelirlerinizi %20’den fazla artırır.

ENTEGRASYON

Sortext’in entegrasyonu çok kolaydır ve sizin herhangi bir teknik çalışma yapmanızı gerektirmez. Sortext, her tür web mağazasına Google Tag Manager üzerinden basit bir javascript kodu eklenerek sadece bir günde entegre edilir. Sortext’in sınırlı süreli akıllı fırsatları derhal aktif hale gelir ve değerini birkaç günde kanıtlar. Sortext’in ana performans göstergelerinize ve gelirlerinize katkısını Google Analytics hesabınıza basit bir entegrasyonla gerçek zamanlı takip edebilirsiniz.

FİYATLANDIRMA

Sortext performansa dayalı esnek bir fiyatlandırma modeline sahiptir. Sortext sizden hiçbir masraf veya taahhüt talep etmeden 14 gün ücretsiz deneme imkanı sunar. Deneme süresinin ardından devam etmek isterseniz, Sortext’i sabit ücret ve taahhüt olmadan, sadece Sortext’ten elde edilen gelirlere dayalı bir başarı komisyonu karşılığında serbestçe kullanabilirsiniz. Üstün e-ticaret geliri elde etmeye en kısa sürede başlamak için, ücretsiz demo rezervasyonunuzu hemen yaptırın.